חוות דעת לקוחות על עבודות הנגרות שלנו

חוות דעת לקוח על נגר

אילנה יורם מנס עמים

קודם כל זה כבר בית שני שסמיר עשה לנו, לפני עשר שנים הוא עשה לנו בית אחד, ממש קומפלט ועכשיו עברנו דירה אז הוא עשה לנו גם כן עכשיו.

אנחנו לא בודקים, אנחנו פשוט מתקשרים לסמיר שאנחנו צריכים עבודות נגרות, זה ממש ברור לנו.

הוא בן אדם טוב, הוא מאוד אדיב, מאוד נעים, הוא פתוח, זאת אומרת הוא מקבל, אני אתן דוגמה: הוא עשה לי מזנון למשל שלא מצא חן בעיניי ואמרתי לו “תקשיב, זה לא ככה, אני רוצה ככה וככה” אין בעיה, אין ויכוחים של “אבל עשיתי, אבל את אמרת ככה” בן אדם ממש טוב, ממש מכיל, מקבל, אדיב, על המקצועיות אין לי מה לדבר בכלל, זה משהו שהוא ברור לנו מאוד.

יש לו צוות נהדר, באמת, אין לי משהו רע להגיד, הכול ממש מצויין, אני נותנת לו את המפתחות של הבית, ברמה הזאת, אני נותנת לו מפתח והוא בא בזמן שלו ומרכיב ואמין, באמת.

בעניין הזמנים, אני ממש לא דוגמה כי אני ובעלי כאלה שאנטי, אנחנו לא מהלוחצים ורוצים עכשיו וכאלה, אז קצת קשה לי להגדיר, אבל בסך הכול אני יכולה להגיד שבסדר גמור,הוא ממש עמד בזמנים, אבל אין מושלם.

אני יודעת באופן אישי על עבודות שמורות אצלו בנגרייה, שהנגרייה שלו עוד מעט מתפוצצת כי הוא עמד בזמנים והלקוח לא, כאילו כאלה שעוד לא עברו לבית והיו צריכים לעבור בתאריך מסויים, אז זה אני יכולה להגיד בוודאות, כי שאני מבקרת אצלו אנחנו כל הזמן צוחקים על זה, שבסוף הכול מגיע בבת אחת.

ללא ספק יש תמורה, יש אנשים שבאים אליי הביתה ורואים את העבודות וישר שואלים, מתפעלים, דרכי הוא עשה הרבה עבודות לאנשים שראו אצלי והתלהבו מזה.

אם מישהו רוצה, הוא גם יכול לבוא ולראות, אין לי בעיה.

אברהם ג’בוטנסקי מנהריה

מצויין, עשו לי עבודות נגרות גדולות יוצאות מן הכלל, הם אנשים נהדרים והם עשו עבודה מאוד יפה, בזמנים אין עשר.

 לא היתה בעיה מאז וגם אם היתה, באו לתקן מיד.

הגעתי דרך המלצה של חבר, סמיר עצמו הוא קצין בכיר לשעבר ואדם בלתי רגיל.

בדקתי, מרגיש תמורה למחיר, היה בסדר.

אני מאוד מרוצה ובהחלט ממליץ, אנשים טובים.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *