מטבחים כפריים מעוצבים חדשניים, הטיפים של הנגרים המומלצים

עיצוב נוח למטבח הבית

מטבחים כפריים מעוצבים חדשניים

עיצוב המטבח בצורה נוחה ומותאמת לאדם המבשל

בישול איכותי נובע מתכנון נכון של המטבח

שואלים מהיכן זה נובע?

מטבחים כפריים מעוצבים, לפי 3א נגרות, חווית האפייה מושפעת באופן מלא משטח העבודה, שטחי האחסון עיצוב ונוחות של ארונות המטבח על ידי גישה נוחה למוצרים עוד, מאפיינים אלו מקלים על העבודה במטבח ומאפשרים לאדם המבשל ליהנות יותר מהחוויה הנוחה ונעימה שמייצרת אוכל יותר מושקע ואיכותי. לא חייבים להיות טבחים ברמה עולמית, הסוד נמצא בעיצוב המטבח לצריכי הבישול וההרגלים שלכם והאופן שבוא הוא מותאם על מנת לשרת אותכם בצורה הכי טובה ונוחה. המטבח הכן משפיע על התחושה וההנאה בבישול משום שהוא נותן הרגשה של חמימות ושל בית.

עיצוב נוח למטבח הבית

 בעבר, המטבח שימש בעיקר להכנת האוכל ולכן פינת האוכל לרוב הופרדה מהמטבח, אך בימינו המטבח קיבל משמעות שונה לגמרי לצרכנים. רוב הבתים בישראל מעצבים את המטבח בקו ישיר עם הסלון או חדר הישיבה אל מנת לתת רושם של חלל רחב יותר, מעבר לזה, מטבחים הכפריים משמשים לצורך אפייה, בישול, וגם לשבת לאכול סביב יחידת האחסון (אי) הנמצא בחלל המטבח ומאפשר לבני המשפחה לאכול במטבח סביבו.

לקבל עצות מנגרים מומלצים

על מנת להתאים את המטבח לצרכים האישיים שלכם, מומלץ להתייעץ עם נגר מומלץ, שיכול לתת לכם הצעת עבודות נגרות לבית המותאמת באופן אישי, נגר מקצועי לרוב יוכל להבדיל בין צרכי הלקוח, לדוגמה אם הלקוחות הם זוג צעיר עם דירה קטנה הרוצה מטבח שלא טופס הרבה נפח או שאם זה זוג עם ילדים המחפשים הרבה שטחי אחסון עוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *