10 עיצובי מטבחים חדשים לשנת 2016

עיצובים ייחודיים למטבח

10 עיצובי מטבחים חדשים לשנת 2016

אם גם אתם כמונו מעוניינים להישאר מעודכנים בעולם עיצוב הבית ובעיקר מטבחים, אנו ב3א נגרות שמחים לשתף אתכם בדירוג שלנו לעיצובים אשר ילווי אותכם לשנת 2016. הדירוג מבוסס בעיקר על טרנדים בינלאומיים של מעצבי מטבחים בינלאומיים אשר מרגשים אותנו השנה בשלל סגנונות המשלבים בין העולם המודרני לעולם הקלסי.

1. מטבח בצבע לבן שמנת

רוב המעצבים הבין לאומיים כגון “גיין לוקהרט” מעדיפים לצאת מהצבעים הבסיסים של עיצוב המטבחים ולגוון את הצבע. כיון צבעים מומלצים למטבח כוללים. ירוק בהיר, שמנת, בז’, חום בהיר אפור פחם ועוד. לבן הוא עדיין צבע מאוד דומיננטי ומודרני, אך כדי לקבל עיצוב ייחודי, אנו ממליצים על גיוון של הצבעים וחומרים במטבח. עיצוב המטבחים בהחלט הולך לכיוון הצבעים היותר שקטים לשנת 2016.

 

 

2. לנצל את כל החלל הריק למען המכשירים האלקטרונים

ככל שהעולם הדיגיטלי מתפתח כך גם העיצוב של המטבחים. כיום, על מנת לעמוד בדרישות הלקוחות, נגרים מנצלים את החלל הריק בעיצוב ( חלל אשר אינו נגיש לבעל המטבח משום שאינו כלול בעיצוב) על מנת להוסיף תועלת לחלל זה, נגרים מוסיפים ארונות מטבח אשר מאחסנים את המכישירים האלקטרוניים שלכם, מקיוון שלכולנו יוצא לשבת לראות סדרה בזמן ארוחת הבוקר במחשב של המטבח! כיום אני עובדים על עיצובים חדשים אשר יכללו טבלטים בתוך השולחן.

 

3.שואב אדים ממתכת

בשנים שעברו, מעצבים המלצו על שואבי אדים מעץ, מנחושת ומפלסטיק אך השנה, שואב האדים המתכתי חוזר לאופנה! שואב האדים המתכתי הוא גורם עיקרי במטבח משום שהוא משנה את כלל הסגנון עם שילוב של עץ חום ולבן עם המתכת למען מראה כפרי משלוב עם מראה מודרני למטבח.

 

 

4. פתיחת קיר בין המטבח  והסלון

אולי המטבח שלכם מרגיש סגור מדיי, אוליי הסלון שלכם קטן, הפתרון הזה למענכם. פתיחת הקיר בין המטבח אל הסלון משנה את כל ההרגשה של הבית. היא מעלה את הנוחות והרווח גם של הסלון וגם של המטבח. מטבחים וסלונים יותר יותר משתלבים בין השנים, כיון רוב הלוקוחות של 3א נגרות בוחרים לפתוח את הקיר בין המטבח אל הסלון עם הפרדה יחידה שהיא “האי” אשר מביא נפח למטבח.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *